Pieczęć pośrednika PFRN

Polska Federacja Rynku Nieruchomości za sprawą inicjatywy Komisji i Wydawnictw i Promocji od 2001 roku wydaje pieczątki pośrednika w obrocie nieruchomościami i zarządcy nieruchomości. Na pieczątce zamieszczone są następujące dane:

  • imię i nazwisko (pośrednika lub zarządcy)
  • numer licencji zawodowych
  • logo PFRN
  • numer z rejestru pieczątek nadany przez PFRN

Już prawie 2000 członków Stowarzyszeń zrzeszonych w PFRN korzysta z owalnej pieczątki, która ich wyróżnia spośród innych działaczy na rynku nieruchomości. Wraz z pieczątką wydawany jest również certyfikat zaświadczający o Państwa przynależności do Stowarzyszenia zrzeszonego w PFRN.

pieczęć pośrednik w obrocie nieruchomościami

Już prawie 2000 członków Stowarzyszeń zrzeszonych w PFRN korzysta z owalnej pieczątki, która ich wyróżnia spośród innych działaczy na rynku nieruchomości.

Wraz z pieczątką wydawany jest również certyfikat zaświadczający o Państwa przynależności do Stowarzyszenia zrzeszonego w PFRN.

Aby otrzymać pieczęć, należy:

  1. wypełnić druk zamówienia (formularz do ściągnięcia tu link);
  2. na druku zamówienia potwierdzić w lokalnym Stowarzyszeniu członkostwo
  3. dokonać opłaty w wysokości 98 zł na konto PFRN

(ING Bank Śląski S.A. O/W-wa, Filia Nowowiejska 5, 30 1050 1038 1000 0022 0361 8844)

Ważne:

Pieczęć wraz z Certyfikatem otrzymać może pośrednik posiadający licencję zawodową będący członkiem jednego ze Stowarzyszeń* zrzeszonych w Polskiej Federacji Ryku Nieruchomości.

Pieczęć wraz z Certyfikatem otrzymać może zarządca posiadający licencję zawodową będący członkiem jednego ze Stowarzyszeń** zrzeszonych w Polskiej Federacji Ryku Nieruchomości.

Dystrybucja pieczęci i certyfikatów odbywać się będzie za pośrednictwem regionalnych Stowarzyszeń.

Pieczęć oraz certyfikat podlega ścisłej ewidencji w rejestrze prowadzonym przez Federację.

Pieczęć można zamówić tutaj.

* Stowarzyszenie skupiające pośredników w obrocie nieruchomościami lub Stowarzyszenie skupiające pośredników i zarządców nieruchomości.

** Stowarzyszenie skupiające zarządców nieruchomości lub Stowarzyszenie skupiające pośredników i zarządców nieruchomości.

wielkanoc