drukuj
ZARZĄD VI KADENCJI 2009 - 2012

Prezes Zarządu 

Grzegorz Szawłowski

 

Wiceprezes - Małgorzata Kasprzycka

Wiceprezes - Katarzyna Dziwosz

Skarbnik - Joanna Cygańska 

Członek Zarządu (od 22.04.2010r.) - Urszula Maziarz-Szymańska 

Członek Zarządu (od 12.04.2011r.) - Michał Malarz 

Sekretarz (do 3.03.2010r.) - Anna Pepłowska 

Członek Zarządu (do 22.04.2010r.) - Joanna Maskulanis 

Sekretarz (od 4.03.2010r. - 31.01.2012r.) - Sabina Niedźwiedź