drukuj
ZARZĄD IV KADENCJI - 2003 - 2006

       
Prezes Zarządu (23.09.2003 - 27.04.2005) 

Janina Bułaj  

 

Zofia Stobniak  - Wiceprezes (23.09.2003 - 27.04.2005) p.o. Prezesa (27.04.2005 - 25.11.2005) 

Jan Mikita -  Wiceprezes 

Ewa Klos - Skarbnik 

Krystyna Maciąg  - Sekretarz

Jadwiga Spychała-Sartys - Członek Zarządu (23.09.2003 - 01.09.2004) 

Marian Małańczuk  - Członek Zarządu (23.09.2003 - 05.01.2005)

Grzegorz Szawłowski  - Członek Zarządu (14.01.2005 - 06.12.2005), Wiceprezes (06.12.2005 -14.11.2006) 

Marcin Kląskała - Członek Zarządu  ( 07.09.2004 - 14.11.2006)

Justyna Wawrzyniak-Stawecka  - Skarbnik (25.11.2005- 14.11.2006)

Agnieszka Klatt - Członek Zarządu  (25.11.2005 - 14.11.2006)