drukuj
ZARZĄD III KADENCJI 2000 - 2003


Prezes Zarządu (21.10.2000 - 19.05.2003) 

             

                   Jerzy Kląskała 

 

 Wiceprezes - Wiesław Firliciński 

Wiceprezes (20.10.2000 - 28.05.2003), p.o. Prezesa (28.05.2003 - 23.09.2003) - Jadwiga Spychała 

Sekretarz - Anna Kruk

Skarbnik - Zofia Stobniak  

Członek Zarządu - Leszek Menet

Członek Zarządu (20.10.2000 - 08.05.2002)  - Agata Kowerczyk 

Członek Zarządu  (19.09.2002 - 23.09.2003) - Krystyna Maciąg