drukuj
PAKIET PORTALOWY DOSPON

PAKIET PORTALOWY - DOSPON - To specjalny program rabatów na reklamę ofert nieruchomości biur zrzeszonych w DOSPON na portalach internetowych specjalizujących się w tej dziedzinie. Pakiet Portalowy jest częścią tzw. "Pakietu Korzyści" przynależności do DOSPON. W jego skład wchodzi również NSOFT-PAKIET DOSPON zawierający program do obsługi biura nieruchomości , własną stronę internetową biura, program do eksportu ofert na portale internetowe oraz specjalny System Wymiany Ofert między biurami nieruchomości zrzeszonymi w DOSPON. Do Pakietu Korzyści należą również bezpłatne szkolenia dla członków Stowarzyszenia , obsługa prawna, czy też upusty na obowiązkowe OC.

UWAGA ! Do korzystania z Pakietu Portalowego DOSPON są uprawnieni wszyscy Członkowie Stowarzyszenia-Zwyczajni i Oczekujący pod warunkiem regularnego opłacania składek członkowskich/MLS Oznacza to, że w przypadku zalegania z opłatami na rzecz Stowarzyszenia dłużej niż 3 miesiące portale zaczną naliczać członkom DOSPON korzystającym z rabatów w ramach Pakietu Portalowego normalne stawki za swoje usługi.
Informacje o utracie uprawnień do korzystania z Pakietu Portalowego DOSPON przesyła portalom sekretariat Stowarzyszenia.
Utrata uprawnień do Pakietu Portalowego DOSPON następuje również z chwilą skreślenia osoby z listy członków Stowarzyszenia .

     

 


GRATKA.PL

 


Od 40 % do 96% - zniżki na specjalną promocję ofert  dla wszystkich członków DOSPON i Pakiet Startowy dla nowych członków DOSPON zawierający min : bezpłatny abonament przez pierwszy miesiąc
Zobacz jak uzyskać rabat:http://www.dospon.pl/material,jak-dostac-rabat-gratka.pl,453.html


MORIZON - MELOG.PL

10 % - zniżki na abonament oraz wszystkie usługi dodatkowe w grupie Morizon-Melog przeliczone na punkty podbić.  
Zobacz jak uzyskać rabat:http://www.dospon.pl/material,jak-dostac-rabat-morizon-melog,454.html


 POP + KRN 


 

40 % aktualnej stawki pełnego pakietu podstawowego  POP/KRN 

Zobacz jak uzyskać rabat POP+KRN lub zmienić pakiet: http://www.dospon.pl/material,jak-dostac-rabat-pop-krn,451.html

 PRZEGLĄD OFERT PRYWATNYCH http://www.dospon.pl/material,program-pop-przeglad-ofert-prywatnych,456.html


GRUPA SZYBKO PL. 

Grupa ponad 25 portali własnych między innymi: szybko.pl, szybkooferty.pl,  szybkokomercyjne.pl, nieruchomosci-na-sprzedaz.pl oraz 16 portali regionalnych. Współpracujemy z liczącymi się, ale również z wyspecjalizowanymi i niszowymi portalami jak: money.pl, daft.pl, students.pl, trovit.pl , olx.pl . Stowarzyszenie eksportuje na ten portal wszystkie oferty na wyłączność naszych członków - użytkowników systemu Nsoft-Pakiet DOSPON. Dodatkowo wszyscy członkowie DOSPON  mają zniżki na inne usługi na tym portalu w wysokości 5 %. 

Zobacz jak uzyskać rabat :http://www.dospon.pl/material,jak-dostac-rabat-szybko-.pl,455.html