drukuj
Jak dostać rabat - MORIZON-MELOG?

Do korzystania z Pakietu Portalowego DOSPON są uprawnieni wszyscy klienci grupy Morizon - Melog będący członkami Stowarzyszenia - pod warunkiem regularnego opłacania składek członkowskich / MLS oraz pod warunkiem terminowego regulowania płatności wobec grupy Morizon - Melog. Oznacza to, że w przypadku zalegania z opłatami na rzecz Stowarzyszenia dłużej niż 3 miesiące portale zaczną naliczać członkom DOSPON korzystającym ze zniżek w ramach Pakietu Portalowego zwyczajowe stawki za swoje usługi. Informacje o utracie uprawnień do korzystania z Pakietu przesyła portalom sekretariat Stowarzyszenia. Utrata uprawnień do Pakietu Portalowego DOSPON następuje również z chwilą skreślenia osoby z listy członków Stowarzyszenia lub zalegania z płatnościami na rzecz Grupy Morizon- Melog dłużej niż 14 dni.

Miło nam poinformować, że grupa Morizon-Melog przyznała członkom DOSPON  bonusy o wartości 10% ceny wykupionych abonamentów za reklamę ofert na portalach Grupy w przeliczeniu na punkty podbić , a także wcześniej ustalone bonusy w wysokości 10 % na dotychczas wykupione usługi dodatkowe przeliczone na punkty podbić. 

Dodatkowe usługi to:
 

Podbicia/Doładowania,
Wyróżnienia,
Pozycjonowanie
Prezentacja ofert w portalach Grupy Morizon-Melog
Ekspresowe powiadomienia,
Strony Powernet,
Amer-baza ogłoszeń prywatnych,
Mapa Cen-baza cen transakcyjnych
Konta eksportowe w Agencja5000
 
Oznacza to, że punktów za promocje ofert będzie więcej i skorzysta na nich każdy członek DOSPON reklamujący się na portalach grupy Morizon-Melog, a nie tylko osoby , które miały wcześniej wykupione dodatkowe usługi !.

 

Obecnie w skład grupy wchodzą portale: morizon.pl, domy.pl, oferty.net, nportal.pl, nieruchomosci.pl, komercyjne.pl, noweinwestycje.pl. Ponadto oferty eksportowane są na portale partnerskie; egospodarka.pl. Money.pl, trovit.pl, mitula.pl, znajdzto.pl

Aby skorzystać z rabatu wystarczy wysłać informacje do grupy Morizon- Melog na maila do opiekuna agencji albo do http://katarzyna.cichowska@grupamelog.com. Informacja powinna zawierać link do własnej wizytówki agencji na stronie internetowej DOSPON .

Link do wizytówek członków DOSPON na stronie Stowarzyszenia http://www.dospon.pl/material,czlonkowie-dospon,200.html

Uwaga ! Rabaty dotyczą również osób, które obecnie nie korzystają z usług wymienionych portali Grupy Morizon- Melog , a zechcą przystąpić do tego systemu.