drukuj
Jak dostać rabat - DOMIPORTA.PL ?

UWAGA ! Przypominamy, że do korzystania z Pakietu Portalowego DOSPON są uprawnieni wszyscy członkowie Stowarzyszenia-Zwyczajni i Oczekujący pod warunkiem regularnego opłacania składek członkowskich i MLS. Oznacza to, że w przypadku zalegania z opłatami na rzecz Stowarzyszenia dłużej niż 3 miesiące portale zaczną naliczać członkom DOSPON korzystającym ze zniżek w ramach Pakietu Portalowego zwyczajowe stawki za swoje usługi. Informacje o utracie uprawnień do korzystania z Pakietu przesyła portalom sekretariat Stowarzyszenia. Utrata uprawnień do Pakietu Portalowego DOSPON następuje również z chwilą skreślenia osoby z listy członków Stowarzyszenia.

 

   

Miło nam poinformować, że portal DOMIPORTA.PL należący do Grupy Agora  przystąpił do projektu Pakiet Korzyści dla członków DOSPON , współtworząc tym samy PAKIET PORTALOWY DOSPON.   Portal proponuje nam dwie formy rabatowe- dla  członków Stowarzyszenia oraz pakiet startowy dla osób, które dopiero przystąpią do DOSPON.  

Członkowie DOSPON otrzymują rabat 30% na pakiety wyróżnień/Premium  w serwisie DOMIPORTA.PL i  30% rabatu na reklamę display (odsłonową). Pakiet startowy dla nowych członków Stowarzyszenia to bezpłatny abonament i 100 wyróżnień przez miesiąc prezentacji swoich ofert na portalu DOMIPORTA.PL,  i  50 % rabatu na wyróżnienia przez pierwsze 3 miesiące w DOSPON.

OFERTA DOMIPORTA .PL

PAKIET DOMIPORTA DLA CZŁONKÓW DOSPON

Stały rabat w wysokości 30% na pakiety wyróżnień w serwisie domiporta.pl.

30% rabatu na reklamę display (odsłonową ) pod warunkami :

- minimalna ilość zamówienia: 10 000 odsłon

- reklama w wybranej sekcji: +30%

- targetowanie reklamy wg rodzaju nieruchomości, ceny: +30%

- targetowanie geograficzne, ceny: +30%

60 % rabatu na Max Box - wielkoformatowa forma reklamowa na stronie głównej domiporta.pl – aktualna cena stała dla klientów za dzień emisji to 1500 zł netto. (tylko z linkowaniem do oferty na serwisie Domiporta.pl) 

30 % rabatu na belkę sródogłoszeniową  - forma stała, emisja miesięczna. 3 dostępne miejsca reklamowe w  wynikach wyszukiwania.  

 

PAKIET STARTOWY DLA NOWYCH CZŁONKÓW DOSPON

Obowiązuje dla osób, które są użytkownikami DOMIPORTA .PL powyżej 3 miesięcy  lub dotąd nie korzystały z tej formy reklamy

- pierwszy miesiąc konto do prezentacji ofert gratis -  potem opłata zgodnie z cennikiem dla DOSPON 

- pakiet Premium Max lub Pakiet Podbij 100 gratis na start 

- 50% na wyróżnienia przez pierwsze 3 miesiące współpracy. Potem rabat dla stałych członków 30%.

- możliwość publikacji jednego artykułu prasowego na łamach domiporta. porady w trakcie trwania współpracy.

 

JAK DOSTAĆ RABAT W DOMIPORTA.PL ?

Aby otrzymać rabat w DOMIPORTA.PL  należy wysłać zgłoszenie do opiekuna Stowarzyszenia wpisując hasło – PAKIET DOSPON  i załączając link do swojej wizytówki na stronie DOSPON. Rabaty będą obowiązywać od momentu zgłoszenia.  

Opiekun DOSPON - Edyta  Kalamat

tel:  606 969 220 

adres e-mail : http://edyta.domek@trader.pl

Link do wizytówki na stronie DOSPON:http://www.dospon.pl/material,czlonkowie-dospon,200.html