(wróć) 12.12 - WIGILIA DOSPON

WIGILIA DOSPON - DZIĘKUJEMY !
Wspaniała atmosfera i dobra zabawa towarzyszyły dorocznej Wigilii DOSPON. Dziękujemy wszystkim koleżankom i kolegom, którzy zechcieli świętować razem z nami. Zwłaszcza tym, którzy przyjechali do nas z dalekich rejonów Dolnego Śląska , innych stowarzyszeń zrzeszonych w PFRN i członkom Zarządu PFRN. Jeszcze raz gratulujemy tegorocznym laureatom Srebrnych Dospon-ów – dorocznych nagród przyznawanych przez Zarząd za społeczna pracę na rzecz naszego Stowarzyszenia.
Tegoroczne Srebrne DOSPON-y otrzymali
Agnieszka Klatt – Srebrny DOSPON Edukacyjny- za wyróżniający się profesjonalizm wśród wykładowców kursów pośrednik w obrocie nieruchomościami PFRN organizowanych przez DOSPON , a także całokształt społecznej, wieloletniej pracy na rzecz naszego Stowarzyszenia.
Marian Strzelecki – Srebrny DOSPON Edukacyjny - za wyróżniający się profesjonalizm wśród wykładowców kursów zarządca nieruchomości PFRN , a także całokształt społecznej, wieloletniej pracy na rzecz naszego Stowarzyszenia.
Mirosław Juszczak i Leszek Juszczak – Srebrne DOSPON-y PR – za projekt reklamowy "Własne M- Nieruchomości na Starej Giełdzie" realizowany przy udziale wrocławskich mediów . którego głównym celem była reklama zawodu pośrednika oraz usługi oferowanej przez biuro Świat Nieruchomości będącego członkiem Stowarzyszenia DOSPON jako profesjonalnej grupy zawodowej. Relację z realizacji projektu można przeczytać na stronie Radia Ram.
Jacek Wróblewski – Srebrny DOSPON Medialny – za profesjonalizm w analizach rynku nieruchomości na łamach prasy oraz przyczynienie się do sukcesu Komisji- Eksperci DOSPON dla Mediów wyróżnionej w tym roku przez Polską Federację Rynku Nieruchomości nagrodą Medialną Regionalną PFRN
Grzegorz Szawłowski - Srebrny DOSPON Medialny – za profesjonalizm w analizach rynku nieruchomości na łamach prasy , a także całokształt wieloletniej, społecznej pracy na rzecz naszego Stowarzyszenia w tym w roli prezesa DOSPON Vi kadencji.
Maria Geringer de Oedenberg – Srebrny DOSPON za całokształt społecznej , wieloletniej pracy na rzecz naszego Stowarzyszenia w ramach Komisji Etyki DOSPON i skuteczne rozwiązywanie problemów które Komisja rozstrzyga.
Dariusz Wolski - Srebrny DOSPON za całokształt społecznej pracy na rzecz naszego Stowarzyszenia , współtworzenie projektów –pakiet korzyści DOSPON, nagród Złotych i Srebrnych DOSPONów, PR Stowarzyszenia, umacnianie i promowanie umów na wyłączność w ramach MLS oraz nowego Systemu Wymiany Ofert DOSPON.
Michał Malarz – Srebrny DOSPON Organizacyjny- za wieloletnią, społeczna pracę na rzecz Stowarzyszenia w roli skarbnika DOSPON a także zaangażowanie i organizację XX-lecia DOSPON , a wcześniej 18 Kongresu PFRN , którego DOSPON był organizatorem w 2013 roku.
Wszystkim koleżankom i kolegom życzymy z okazji zbliżających się Świat Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2015 –samych serdeczności, powodzenia i sukcesów , a także wielu udanych transakcji zarówno w życiu zawodowym , jak i prywatnym.
Z wyrazami szacunku
Zarząd DOSPON