drukuj
(wróć) DOSPON TOUR WE LWOWIE (17.07.2019)

Stowarzyszenie DOSPON wraz z Kołem turystycznym ` Dospon Tour `

serdecznie zapraszają na kolejny wyjazd integracyjny do LWOWA

Wycieczka na kresy wschodnie z Łańcutem

TERMIN: 25.09.2019r – 29.09.2019r.

                                                                                                                   CENA: 1095 zł/os

 

UBEZPIECZENIE ZAWARTE W CENIE


 

1 DZIEŃ – WYJAZD – PRZEMYŚL 

Zbiórka uczestników o godzinie 4:00 w wyznaczonym miejscu. Wyjazd o godz. 4:15 do PrzemyślaZwiedzanie Przemyśla: Zamek Kazimierzowski - piękna renesansowa budowla na Wzgórzu Zamkowym, zamek gotycki powstał tu w XIV wieku za czasów Kazimierza Wielkiego, w miejscu murowanej romańskiej rotundy i palatium zbudowanych w XI wieku przez Bolesława Chrobrego, spacer po Rynku. Zakwaterowanie w hotelu w Przemyślu, obiadokolacja, nocleg.

2 DZIEŃ  – PRZEMYŚL – ŻÓŁKIEW – LWÓW

Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd przez granicę do Żółkwi na Ukrainie. Zwiedzanie renesansowej kolegiaty Św. Wawrzyńca, Cerkwi Serca Jezusowego oraz Zamku Sobieskich . Przejazd do LwowaOpera Lwowska – wejście do dzieła sztuki architektonicznej, która mieści się na Prospekcie Swobody – reprezentacyjnym bulwarze miasta. Zakwaterowanie w hotelu we Lwowie, obiadokolacja, nocleg.

3 DZIEŃ – LWÓW

Śniadanie, przejazd na Wysoki Zamek i podziwianie panoramy Lwowa, zwiedzanie miasta: Sobór św. Jura - uznawany za najdoskonalsze dzieło europejskiego baroku, Kościół Św. Elżbiety. Spacer po Starym Mieście: Baszta Prochowa, Arsenały, Kościół i Klasztor Dominikanów, Cerkiew Wołoska, Rynek z Ratuszem otoczony czterema empirowymi studniami, Katedra Ormiańska, Kasyno szlacheckie, pchli targ. Czas wolny. Następnie: obronny Zespół Klasztorny Bernardynów, Kaplica Boimów - grobowa kaplica rodziny kupieckiej Powrót do hotelu. Integracyjna obiadokolacja w restauracji hotelowej przy muzyce na żywo. Nocleg.

4 DZIEŃ – LWÓW – POCZAJÓW – LWÓW

Śniadanie, przejazd do Poczajowa – największego sanktuarium Maryjnego Kresów Wschodnich (cudowny obraz Matki Bożej Poczajowskiej, odciski stóp MB, szczątki Św. Hioba). Powrót do Lwowa, następnie wizyta na Cmentarzu Łyczakowskim - najstarszej zabytkowej nekropolii Lwowa, jest miejscem pochówku wielu zasłużonych dla Polski i Ukrainy ludzi kultury, nauki i polityki, następnie Cmentarz Orląt Lwowskich i Cmentarz Janowski. Zwiedzanie Parku Etnograficznego Gaj Szewczenki. Obiadokolacja we Lwowie /dla chętnych możliwość wyjścia do opery na spektakl/ bądźnocne zwiedzanie Lwowa. Powrót do hotelu, nocleg.

5 DZIEŃ – LWÓW – ŁAŃCUT

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Łańcuta (lub Łagiewniki) zwiedzanie Pałacu – jednej z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce, która słynie ze znakomitych wnętrz

mieszkalnych oraz niezwykle interesującej kolekcji pojazdów konnych. Zespół pałacowy otacza stary, malowniczy park w stylu angielskim, w którym wznoszą się liczne pawilony i zabudowania gospodarcze, ściśle niegdyś związane z codziennym życiem łańcuckiej rezydencji. Powrót do miejsca zbiórki w godzinach nocnych.

ŚWIADCZENIA:

- Przejazd autokarem LUX (barek, klimatyzacja, WC, DVD),

- 1 x nocleg w Przemyślu hotel Accademia ***

- 3 x noclegi we Lwowie hotel Sputnyk ***,

- 4 x śniadania

- 4 x obiadokolacje, w tym jedna uroczysta

- Opieka pilota / przewodnika podczas wycieczki/

- Przewodnik lokalny we Lwowie

- Ubezpieczenie Signal Iduna NNW – 15.000 zł, KL – 10.000 € , Bagaż -1000zł

- Parkingi

- opłaty drogowe

- Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

UWAGA!!  Obowiązuje ważny dokument tożsamości - paszport. Kolejność zwiedzania ustala pilot-przewodnik. Zwiedzanie obiektów z zewnątrz według programu. Dopłata do pokoju 1-osobowego 150zł/osoba.

Bilety wstępu obowiązkowo płatne dodatkowo: Lwów: Opera – 20 UAH, Gaj Szewczenki 2 – UAH, Kaplica Boimów – 15 UAH, Cmentarz Łyczakowski – 25 UAH – katedra 3 UAH, Cmentarz Orląt Lwowskich 25 UAH, Łańcut: zespół

pałacowy z wozownią – 28zł. Możliwość wzięcia udziału w spektaklu w Operze Lwowskiej – repertuar i ceny biletów podane w późniejszym terminie.

ZAPISY :

Zgłoszenia należy dokonywać na załączonym formularzu wraz z potwierdzeniem wpłaty, oraz przesłanie zgłoszenia na adres mailowy :

e.duda@ellatours.pl , stowarzyszenie@dospon.pl .

Wpłaty na konto biura Ella Tours, podane w formularzu. Pierwsza rata 300,00 zł. płatna do 15 sierpnia 2019r, druga rata płatna do 25.08.2019r - 795,00 zł.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - tu naciśnij

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ !

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Fotorelacje ` Dospon Tour`

 

Wiedeń

http://www.dospon.pl/galeria,28-30.09-dospon-tour-w-wiedniu,778.html

Budapeszt

http://www.dospon.pl/galeria,dospon-w-budapeszcie-13-17.09,703.html

Praga

http://www.dospon.pl/galeria,dospon-w-pradze,690.htm

Serdecznie zapraszamy !

Zarząd Dospon